
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
1800
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Twix |
| Garantie, luni | 24 |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Material | Ceramica |
| Model | TWU02 |
| Tipul | Fier de calcat |
| Culoare | Negru |
| Greutate | Categotie ordinara (1.3 - 1.5 kg) |
| Generator de aburi incorporat | Nu |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Inaltime, cm | 15 |
| Adincime, cm | 15 |
| Latime, cm | 25 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 2 |
| Puterea, W | Mai puțin de 2300 W |
| Putere, (W) | 1800 |
| Pahar gradat | Da |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | Cera-glissee |
| Virf | Canelura pentru butoane |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Volumul rezervorului (ml) | 250 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 110 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 40 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă