Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
2400
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Tefal |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | FV3962E0 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Rosu-alb |
| Tipul | Fier de calcat |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Da |
| Reglare mecanica | Slider |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | Durilium AirGlide Autoclean |
| Virf | Metal |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 270 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 140 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 35 |
| Lovitura de aburi | 120-149 g/min |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
| Putere, (W) | 2400 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Maner pliant | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | 2300-2599 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă