Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Fier de calcat, Consum de energie, W: 2500, Reglarea temperaturei: Mecanic, Volumul rezervorului (ml): 270
Nu este în stoc
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
2500
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Aluminiu
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Tefal |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | FV2868E0 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Alb-albastru |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Tipul | Fier de calcat |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Nu |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.9 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 1 |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | Durilium Airglide |
| Materialul talpii | Aluminiu |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 270 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 210 |
| Putere, (W) | 2500 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | De sus |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Regulator de aburi | Automat |
| Maner pliant | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Puterea, W | 2300-2599 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă