Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
1000
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Aluminiu
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Rowenta |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Inox |
| Model | DA1511F1 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Purpuriu |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Rezervor de apa | Pina la 250 ml |
| Tipul | Fier de calcat |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 2-2.4 m |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2 |
| Buton auto-curatare | Nu |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Denumire | Microsteam200 |
| Materialul talpii | Aluminiu |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 70 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 45 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 10 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Putere, (W) | 1000 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | De sus |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Da |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | Portabil |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | Mai putin de 2300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă