Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Fier de calcat, Consum de energie, W: 2800, Reglarea temperaturei: Mecanic, Materialul talpii: Ceramica
Nu este în stoc
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
2800
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Polaris |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | PIR2899AK |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Alte culori |
| Generator de aburi incorporat | Nu |
| Tipul | Fier de calcat |
| Greutate | Categotie ordinara (1.3 - 1.5 kg) |
| Lungime cablului de retea | 3 m si mai mult |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Nu |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Nu |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 3 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Pahar gradat | Da |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | PRO 5 Ceramic |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Lovitura de aburi (g/min) | 190 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 50 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Putere, (W) | 2800 |
| Maner pliant | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Calcare uscata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Puterea, W | 2800 W si mai mult |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă