Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Fier Panasonic NI C 900 CMTW se diferă cu forma talpei speciala care permite să călcați confortabil în orice direcție. Datorită talpii ceramice, care ușor alunecă peste toate tipurile de materiale
Nu este în stoc
Auto-deconectare
0
Putere, (W)
2400
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Nu |
| Marca comerciala | Panasonic |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | NI W 900 CMTW |
| Specificul | Calcarea in orice directie (360 °) |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Alte culori |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Tipul | Fier de calcat |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Greutate | Categotie ordinara (1.3 - 1.5 kg) |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.8 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 3 |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Virf | Da |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Volumul rezervorului (ml) | 310 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 130 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 35 |
| Lovitura de aburi | 120-149 g/min |
| Puterea aburului | 90-149 g/min |
| Putere, (W) | 2400 |
| Dispozitiv p/u depozitare | Pe capat |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Regulator de aburi | Automat |
| Maner pliant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | 2300-2599 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă