Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Putere, (W)
2200
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Inox
| Marca comerciala | Mesko |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MS5023 |
| Tara de productie | China |
| Culoare | Alb-albastru deschis |
| Tipul | Fier de calcat |
| Greutate | Categorie usoara (pina la 1.3 kg) |
| Lungime cablului de retea | 1.5-1.9 m |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Aburire verticala | Da |
| Pulverizare | Da |
| Inaltime, cm | 11 |
| Adincime, cm | 26.5 |
| Latime, cm | 13.5 |
| Lungimea cablului de retea (m) | 1.9 |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Virf | Canelura pentru butoane |
| Materialul talpii | Inox |
| Volumul rezervorului (ml) | 250 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 60 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 35 |
| Lovitura de aburi | Mai putin de 120 g/min |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Putere, (W) | 2200 |
| Bara anti-calcar | Da |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | Mai putin de 2300 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă