
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
2400
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Bosch |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Teflon |
| Model | TDA5653 |
| Tara de productie | Germania |
| Culoare | Violet-alb |
| Generator de aburi incorporat | Nu |
| Tipul | Fier de calcat |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Greutate | Categotie ordinara (1.3 - 1.5 kg) |
| Lungime cablului de retea | 2-2.4 m |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2.4 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 2 |
| Pahar gradat | Da |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | Palladium-glissee |
| Virf | Canelura pentru butoane |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Volumul rezervorului (ml) | 300 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 120 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 40 |
| Puterea aburului | Pina la 90 g/min |
| Lovitura de aburi | 120-149 g/min |
| Putere, (W) | 2400 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Nu |
| Regulator de aburi | Mecanica |
| Maner pliant | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Da |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Сalcare cu aburi si uscata |
| Puterea, W | 2300-2599 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă