Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Fier de calcat, Putere, (W): 2400, Generator de aburi incorporat : Da, Lovitura de aburi (g/min): 230.
Nu este în stoc
Auto-deconectare
1
Putere, (W)
2400
Reglarea temperaturei
Mecanic
Modul de conectare la retea
Cu fir
Materialul talpii
Ceramica
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Beko |
| Garantie, luni | 24 |
| Material | Ceramicа |
| Model | SIM5124E |
| Tara de productie | Romania |
| Culoare | Negru / Turcoaz |
| Generator de aburi incorporat | Da |
| Tipul | Fier de calcat |
| Rezervor de apa | 250-490 ml |
| Greutate | Categorie grea (mai mult de 1.5 kg) |
| Lungime cablului de retea | 2.5-2.9 m |
| Aburire verticala | Da |
| Ionizarea aburilor | Nu |
| Pulverizare | Da |
| Sistemul protectie anti-scurgere | Da |
| Inaltime, cm | 16.9 |
| Adincime, cm | 12.4 |
| Latime, cm | 32 |
| Display digital | Nu |
| Lungimea cablului de retea (m) | 2.5 |
| Buton auto-curatare | Da |
| Cartus anti-calcar | Nu |
| Bara anti-calcar | Nu |
| Nr. de regimuri de emisie a aburilor | 1 |
| Reglare mecanica | Rotitor |
| Reglarea temperaturei | Mecanic |
| Denumire | SoftGlide |
| Virf | Ingust |
| Materialul talpii | Ceramica |
| Duza p/u materiale delicate, buc | Nu |
| Geanta p/u pastrare | Nu |
| Suport termoizolator | Nu |
| Volumul rezervorului (ml) | 350 |
| Lovitura de aburi (g/min) | 230 |
| Emisie permanenta de aburi (g/min) | 45 |
| Puterea aburului | 150 g/min si mai mult |
| Lovitura de aburi | 180 g/min si mai mult |
| Putere, (W) | 2400 |
| Situare orificiu de alimentare cu apa | In fata |
| Adaugarea apei in timpul calcarii | Da |
| Maner pliant | Nu |
| Stringerea cablului, avt | Nu |
| Modul de conectare la retea | Cu fir |
| Cablu pivotant | Nu |
| Tipul fierul de calcat | P/u uz casnic |
| Tip de calcare | Calcare uscata |
| Puterea, W | 2300-2599 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă