
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
AromaDouble Shot: cafea foarte intensă, cu mai puțină amăreală datorită unui timp de extracție mai scurt.
Sistem AutoMilk Clean: menține igiena prin curățare complet automată
Nu este în stoc
Materialul corpului
Plastic
Tipul de cafea
Boabe
Culoare
Argintiu
Numarul de setari de macinare
3
Capacitate container boabe
270 g
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Siemens |
| Greutate, kg | 9.3 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 37.3 х 31.8 х 44.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | TQ507R02 |
| Puterea | 1500 W |
| Tara de productie | Slovenia |
| Tipul | Aparat de cafea |
| Culoare | Argintiu |
| Tip constructiv | Independent |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Regulator temperatura cafelei | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Volumul vasului pentru lapte (L) | 0.7 L |
| Volumul rezervorului de apa | 1.7 L |
| Tipul de cafea | Boabe |
| Numarul de setari de macinare | 3 |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Cappuccinatore | Automata |
| Tip de control | Electronic |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Capacitate container boabe | 270 g |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă