
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Materialul corpului
Inox
Tipul de cafea
Boabe
Culoare
Negru
Numarul de setari de macinare
4
Capacitate container boabe
300 g
| Marca comerciala | Hotpoint - Ariston |
| Greutate, kg | 22 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 45.5 x 59.4 x 37.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MCK 103 X/HA |
| Puterea | 1350 W |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Aparat de cafea |
| Culoare | Negru |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Regulator temperatura cafelei | Da |
| Materialul corpului | Inox |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Tipul de cafea | Boabe |
| Numarul de setari de macinare | 4 |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Cappuccinatore | Manuala |
| Tip de control | Electronic |
| Volumul rezervorului de apa | 1.8 L |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Capacitate container boabe | 300 g |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de abur | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă