
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Materialul corpului
Inox
Tipul de cafea
Macinata, boabe
Culoare
Negru, argintiu
Numarul de setari de macinare
13
Capacitate container boabe
250 g
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Delonghi |
| Greutate, kg | 11.9 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 36 x 28.5 x 37.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ESAM46075MB |
| Puterea | 1450 W |
| Tara de productie | Italia |
| Tipul | Aparat de cafea |
| Culoare | Negru, argintiu |
| Tip constructiv | Independent |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Regulator temperatura cafelei | Da |
| Materialul corpului | Inox |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Volumul vasului pentru lapte (L) | 0.5 L |
| Volumul rezervorului de apa | 1.4 L |
| Tipul de cafea | Macinata, boabe |
| Numarul de setari de macinare | 13 |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Cappuccinatore | Automata |
| Tip de control | Sensor |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Capacitate container boabe | 250 g |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă