
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Materialul corpului
Plastic
Tipul de cafea
Macinata, boabe
Culoare
Argintiu
Numarul de setari de macinare
5
Capacitate container boabe
300 g
| Auto-deconectare | Da |
| Marca comerciala | Delonghi |
| Greutate, kg | 9.5 |
| Dimensiuni (IxLxA) | 34.8 x 23.6 x 42.9 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ECAM350.55.SB |
| Puterea | 1450 W |
| Tara de productie | România |
| Tipul | Aparat de cafea |
| Culoare | Argintiu |
| Tip constructiv | Independent |
| Reglarea intensitatii cafelei | Da |
| Regulator temperatura cafelei | Da |
| Materialul corpului | Plastic |
| Tava detasabila colectare picaturi | Da |
| Volumul vasului pentru lapte (L) | 0.6 L |
| Volumul rezervorului de apa | 1.8 L |
| Tipul de cafea | Macinata, boabe |
| Numarul de setari de macinare | 5 |
| Tipul dispozitivului | Espresso |
| Cappuccinatore | Automata |
| Tip de control | Electronic |
| Presiunea pompei | 15 bar |
| Tip incalzitor | Termobloc |
| Capacitate container boabe | 300 g |
| Preparare doua cesti | Da |
| Livrare de apa fierbinte | Da |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă