
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
1x9
Culoare
Negru
Dimensiunea cadrului
L
Materialul jantei
ALUXX Aluminum
Diametru roti
27.5
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Roam E+ GTS |
| Specificul | Motor: SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha; Baterie: EnergyPak 400Wh |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX Aluminum |
| Tipul | Bicicleta electrica |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 1x9 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Denumire model | Roam E+ GTS 25km/h Black |
| Materialul jantei | ALUXX Aluminum |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Alivio, 9-speed |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Frana spate | Tektro HD-M275, hydraulic disc, 160/180mm |
| Furca | SR Suntour NEX E25 63mm travel |
| Amortizator spate | Nu |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă