Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Electronic
Volum
31 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
1000 W
| Auto-gatire cu aburi | Da |
| Auto-gatire | Da |
| Marca comerciala | Whirlpool |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | JT369BL |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 38 |
| Adincime, cm | 54.1 |
| Latime, cm | 49 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38х49х54.1 |
| Grill+Convectie | Da |
| Microunde+Grill | Da |
| Microunde+Convectie | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Timp maximal de preparare (min) | 90 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim Grill | Da |
| Regim convectie | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer pornire | Da |
| Timer oprire | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Blue |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 31 l |
| Puterea microundei | 1000 W |
| Puterea grill | 1200 W |
| Diametrul paletei | 36 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă