
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Mecanic
Volum
20 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
700 W
| Marca comerciala | Kraft |
| Greutate, kg | 9.4 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | KF20MW7B203M |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | solo |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 24.3 |
| Adincime, cm | 36. |
| Latime, cm | 44.6 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 24.3x44.6x36 |
| Adancime | 34 si mai mult |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Puterea, W | Pina la 1200 W |
| Timp maximal de preparare (min) | 30 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | Nu |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Tip de control | Mecanic |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Volum | 20 l |
| Diametrul mesei din sticla | 25-27.9 cm |
| Diametrul paletei | 25 cm |
| Puterea microundei | 700 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă