Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Buton
Volum
42 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
1000 W
| Auto-gatire cu aburi | Da |
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Da |
| Marca comerciala | Panasonic |
| Greutate, kg | 22 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | NN-CD997SZPE |
| Specificul | Inverter |
| Tara de productie | Japonia |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Gri |
| Tip de cuptor microunde | cu grill si convectie |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 37.6 |
| Adincime, cm | 50 |
| Latime, cm | 62.6 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 37.6x62.6x50 |
| Grill+Convectie | Da |
| Microunde+Grill | Da |
| Microunde+Convectie | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Carte de retete | Da |
| Tava metalica | Da |
| Grilaj din metal | Da |
| Grilaj jos p/u grill | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Platou de teflon | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Timp maximal de preparare (min) | 99 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Regim Grill | Da |
| Regim convectie | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Verde |
| Volum | 42 l |
| Puterea microundei | 1000 W |
| Puterea grill | 1250 W |
| Diametrul paletei | 39 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă