Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Mecanic
Volum
23 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
1200 W
| Marca comerciala | LG |
| Greutate, kg | 18 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MH6329H |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Antibacterială |
| Inaltime, cm | 28 |
| Adincime, cm | 38.5 |
| Latime, cm | 48.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 28x48.5x38.5 |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Timp maximal de preparare (min) | 60 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | Nu |
| Grilaj din metal | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Microunde+Grill | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim Grill | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Tip de control | Mecanic |
| Volum | 23 l |
| Puterea microundei | 1200 W |
| Puterea grill | 1100 W |
| Diametrul paletei | 24.5 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă