
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Inox
Tip de control
Electronic
Volum
31 l
Puterea microundei
1000 W
| Auto-gatire | Nu |
| Auto-incalzire | Nu |
| Marca comerciala | Whirlpool |
| Greutate, kg | 27 |
| Garantie, luni | 36 |
| Model | AMW730IX |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 38.5 |
| Adincime, cm | 46.8 |
| Latime, cm | 59.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38.5х59.5х46.8 |
| Tava adinca | Nu |
| Carte de retete | Nu |
| Tava metalica | Nu |
| Grilaj din metal | Nu |
| Grilaj jos p/u grill | Da |
| Aparat de fiert cu aburi | Nu |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Platou de teflon | Nu |
| Grill+Convectie | Nu |
| Microunde+Grill | Da |
| Microunde+Convectie | Nu |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Regim Grill | Da |
| Regim convectie | Nu |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer pornire | Nu |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Alb |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 31 l |
| Puterea microundei | 1000 W |
| Puterea grill | 800 W |
| Diametrul paletei | 32.5 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă