
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Emaliat
Tip de control
Electronic
Volum
21 l
Puterea microundei
900 W
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Nu |
| Marca comerciala | Neff |
| Greutate, kg | 19 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | C17WR00N0 |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 38.2 |
| Adincime, cm | 30 |
| Latime, cm | 59.4 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38.2х59.5х31.3 |
| Adancime | pina la 33.9 cm |
| Grill+Convectie | Nu |
| Microunde+Grill | Da |
| Microunde+Convectie | Nu |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Electric |
| Puterea, W | Pina la 1200 W |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Electronic |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | 1 |
| Regim Grill | Da |
| Regim convectie | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer pornire | Da |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Tip de control | Electronic |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Volum | 21 l |
| Puterea microundei | 900 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă