
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Volum
20 l
Tip reglaj
Electronic
Puterea microundei
800 W
Culoare
Negru
Acoperire interna
Inox
| Seria | Serie | 2 |
| Volumul, (l) | 20 |
| Volum | 20 l |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Tip reglaj | Electronic |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea, W | pina la 1200 W |
| Ceas digital | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Culoarea de caractere luminoase | Rosie |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Iluminarea butoanelor | Nu |
| Iluminarea congelatorului | Nu |
| Iluminarea frigiderului | Nu |
| Iluminare in dependenta de temperatura apei | Nu |
| Iluminare in timpul lucrului | Nu |
| Iluminarea zonei de epilare | Nu |
| Iluminarea indicatorilor de viteza | Nu |
| Iluminarea butonului de pornire | Nu |
| Iluminare fazelor de prajire | Nu |
| Iluminarea cestilor | Nu |
| Focalizarea fasciculului | Nu |
| Iluminarea interina | Nu |
| Indicator luminos de pornire | Nu |
| Iluminare interna | Nu |
| Diametrul paletei | 27 cm |
| Diametrul mesei din sticla | 25-27.9 cm |
| Reglarea directiei de deschidere a usii | Nu |
| Deschiderea usii | Buton |
| Platou de sticla | Da |
| Adancime | pina la 33.9 cm |
| Inaltime, cm | 38.2 |
| Latime, cm | 59.5 |
| Adincime, cm | 33.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38.2x59.5x33.5 |
| Tipul | Cuptor cu microunde incorporabil |
| Marca comerciala | Bosch |
| Model | BFL623MC3 |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Tip de cuptor microunde | Cuptor cu microunde incorporabil |
| Culoare | Negru |
| Greutate, kg | 14 |
| Garantie, luni | 24 |
| Tara de productie | China |
| Numarul de programe | 6-10 |
| Acoperire interna | Inox |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă