
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Auto-gatire | Nu |
| Auto-incalzire | Nu |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 16.7 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | BFL520MSO |
| Tipul | Cuptor cu microunde incorporabil |
| Tip de cuptor microunde | Cuptor cu microunde incorporabil |
| Culoare | Negru |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 21 |
| Adincime, cm | 28.4 |
| Latime, cm | 31.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 21x31.5x31.4 |
| Adancime | pina la 33.9 cm |
| Tava adinca | Nu |
| Carte de retete | Nu |
| Tava metalica | Nu |
| Grilaj din metal | Nu |
| Grilaj jos p/u grill | Nu |
| Aparat de fiert cu aburi | Nu |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Platou de teflon | Nu |
| Grill+Convectie | Nu |
| Microunde+Grill | Nu |
| Microunde+Convectie | Nu |
| Protectie de la copii | Nu |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Nu |
| Indicare regimului de functionare | Nu |
| Timp maximal de preparare (min) | 60 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Volumul, (l) | 20 |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Regim Grill | Nu |
| Regim convectie | Nu |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer pornire | Nu |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Nu |
| Seria | 4 |
| Tip reglaj | Mecanic |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Diametrul mesei din sticla | 25-27.9 cm |
| Puterea, W | 1200 - 1490 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă