
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Emaliat
Tip de control
Electronic
Culoare
Inox
Volum
23 l
Puterea microundei
800 W
| Marca comerciala | Heinner |
| Greutate, kg | 10 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | HMW-BI2360SS |
| Iluminare | Da |
| Tara de productie | Romania |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Inox |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 33.7 |
| Adincime, cm | 38.5 |
| Latime, cm | 59.5 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 33.7 x 59.5 x 38.5 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Tipul grill-ului | Ten |
| Tip de control | Electronic |
| Volum | 23 l |
| Puterea microundei | 800 W |
| Puterea grill | 1000 W |
| Numar niveluri de putere | 5 |
| Diametrul paletei | 31 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă