
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Maner
Tip de control
Mecanic
Volum
20 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
700 W
| Marca comerciala | Toshiba |
| Greutate, kg | 10.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | MW-MG20PW |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Puterea grill-ului, W | 1000-1490 W |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 26 |
| Adincime, cm | 34 |
| Latime, cm | 44 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 26x44x34 |
| Adancime | 34 si mai mult |
| Nr. de grill-uri | 1 |
| Tipul grill-ului | Cuart |
| Puterea, W | Pina la 1200 W |
| Timp maximal de preparare (min) | 35 |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | Nu |
| Grilaj din metal | Da |
| Inel cu roti | Da |
| Platou de sticla | Da |
| Microunde+Grill | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Maner |
| Regim Grill | Da |
| Regim microunde | Da |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer oprire | Da |
| Tip de control | Mecanic |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Volum | 20 l |
| Diametrul mesei din sticla | 25-27.9 cm |
| Diametrul paletei | 25.5 cm |
| Puterea microundei | 700 W |
| Puterea grill | 1000 W |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă