
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Inox
Tip reglaj
Electronic
Volum
21 l
Puterea microundei
900 W
Culoare
Inox
| Auto-gatire | Da |
| Auto-incalzire | Nu |
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 19 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | BFL634GS1 |
| Tara de productie | UE |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Tip de cuptor microunde | solo |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Culoare | Inox |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 38.2 |
| Adincime, cm | 31.8 |
| Latime, cm | 59.4 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38.2х59.4х31.8 |
| Adancime | pina la 33.9 cm |
| Tava adinca | Nu |
| Carte de retete | Nu |
| Tava metalica | Nu |
| Grilaj din metal | Nu |
| Grilaj jos p/u grill | Nu |
| Aparat de fiert cu aburi | Nu |
| Inel cu roti | Nu |
| Platou de sticla | Nu |
| Platou de teflon | Nu |
| Grill+Convectie | Nu |
| Microunde+Grill | Nu |
| Microunde+Convectie | Nu |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Indicarea timpului de finisare | Da |
| Indicarea pornirii | Da |
| Indicare regimului de functionare | Da |
| Iluminarea camerei interioare | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Regulatorul timpului | Nu |
| Ceas digital | Da |
| Regim Grill | Nu |
| Regim convectie | Nu |
| Regim microunde | Nu |
| Regim Decongelare | Da |
| Timer pornire | Nu |
| Timer oprire | Da |
| Simbol luminos al ecranului | Da |
| Tip reglaj | Electronic |
| Diametrul mesei din sticla | Pina la 25 cm |
| Diametrul paletei | 24.5 cm |
| Volum | 21 l |
| Volumul camerei, (l) | Mediu (20 pina la 24.9 l) |
| Puterea microundei | 900 W |
| Puterea, W | pina la 1200 W |
| Numarul de programe | 6-10 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă