Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Acoperire interna
Inox
Tip reglaj
Sensor
Culoare
Alb
Volum
25 l
Puterea microundei
900 W
| Marca comerciala | Bosch |
| Greutate, kg | 18.3 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | BEL554MW2 |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Alb |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Incorporabil |
| Acoperire interna | Inox |
| Inaltime, cm | 38.2 |
| Adincime, cm | 38.8 |
| Dimens.compart. (HxlxL),сm | 38-38.2 х 56-56.8 х 55 |
| Latime, cm | 59.4 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 38.2x59.4x38.8 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Iluminare | Da |
| Seria | 6 |
| Tipul grill-ului | Ten |
| Tip reglaj | Sensor |
| Volum | 25 l |
| Puterea microundei | 900 W |
| Puterea grill | 1200 W |
| Numar niveluri de putere | 5 |
| Diametrul paletei | 31.5 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă