Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Deschiderea usii
Buton
Tip de control
Sensor
Volum
23 l
Tip constructiv
Independent
Puterea microundei
900 W
| Marca comerciala | AVA |
| Greutate, kg | 11.8 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | EMWO-2390B |
| Iluminare | Da |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Cuptor cu microunde |
| Culoare | Negru |
| Tip de cuptor microunde | cu grill |
| Tip constructiv | Independent |
| Acoperire interna | Emaliat |
| Inaltime, cm | 27.3 |
| Adincime, cm | 35 |
| Latime, cm | 48.2 |
| Dimensiuni (IxLxA), cm | 27.3 x 48.2 x 35 |
| Disponibilitatea display | Da |
| Protectie de la copii | Da |
| Deconectare automatica la deschiderea usii | Da |
| Deschiderea usii | Buton |
| Tipul grill-ului | Ten |
| Tip de control | Sensor |
| Volum | 23 l |
| Puterea microundei | 900 W |
| Puterea grill | 1100 W |
| Numar niveluri de putere | 9 |
| Diametrul paletei | 27.5 cm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă