
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modulul Wi-Fi
1
Seria
Xbox Series X
Capacitatea totala a memoriei
1024 GB
Tip de memorie
SSD
HDMI
1
| RJ-45 LAN | Da |
| Marca comerciala | Microsoft |
| Greutate, kg | 4.5 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Xbox Series X 1TB Black + Diablo IV |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola pentru jocuri |
| Culoare | Negru |
| Versiunea Bluetooth | 5.0 |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Inaltime, mm | 301 |
| Adincime, mm | 151 |
| Latime, mm | 151 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.8 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | Custom Zen 2 |
| Modelul GPU | Radeon RDNA 2 |
| Producator placii video | AMD |
| Modulul Bluetooth | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tipul rezolutiei | 4K |
| Frecvenra ecranului | 120 Hz |
| Seria | Xbox Series X |
| Tip de memorie RAM | GDDR6 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1024 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | 802.11ac |
| Unitate optica | Da |
| HDMI | 1 |
| USB Type-A | 3 |
| Numarul de gamepad-uri | 1 |
| Joc inclus | Diablo IV |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă