
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modulul Wi-Fi
1
Seria
Switch Lite
Capacitatea totala a memoriei
32 GB
Tip de memorie
SSD
| RJ-45 LAN | Nu |
| Marca comerciala | Nintendo |
| Greutate, kg | 0.277 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Switch Lite Yellow |
| Specificul | Card memorie Micro-SD pana la 256GB |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola portabila pentru jocuri |
| Culoare | Verde-deschis |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Inaltime, mm | 208 |
| Adincime, mm | 14 |
| Latime, mm | 91 |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 1.02 GHz |
| Producator de procesoare | NVIDIA |
| Procesor | Tegra |
| Modelul GPU | Tegra |
| Producator placii video | NVIDIA |
| Memoria operativa (RAM) | 4 GB |
| Rezolutia ecranului, Pix | 1280 x 800 |
| Tipul rezolutiei | HD |
| Tip de matrice | LCD |
| Seria | Switch Lite |
| Tip de memorie RAM | LPDDR4X |
| Card de memorie | Da |
| Capacitatea totala a memoriei | 32 GB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | 802.11ac |
| Tipul acumulatorului | Li-ion |
| Capacitatea acumulatorului | 3570 mAh |
| Functionare de la acumulator | Pana la 7 ore |
| Touch Display | Da |
| Conector 3.5 mm | Da |
| USB Type-C | 1 |
| Diagonala ecranului | 5.5" |
| Numarul de gamepad-uri | 1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă