
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Modulul Wi-Fi
1
Seria
PlayStation 5 Slim
Capacitatea totala a memoriei
1 TB
Tip de memorie
SSD
HDMI
1
| RJ-45 LAN | Da |
| Marca comerciala | Sony |
| Greutate, kg | 3.2 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | PlayStation 5 Slim Digital Edition White + Fortnite Cobalt Star |
| Specificul | 3D AudioTech |
| Tara de productie | China |
| Tipul | Consola pentru jocuri |
| Culoare | Alb |
| Versiunea Bluetooth | 5.1 |
| Modulul Wi-Fi | Da |
| Nr. de nuclee | 8 |
| Viteza procesorului | 3.5 GHz |
| Producator de procesoare | AMD |
| Procesor | Ryzen Zen 2 |
| Modelul GPU | Radeon RDNA 2 |
| Producator placii video | AMD |
| Modulul Bluetooth | Da |
| Memoria operativa (RAM) | 16 GB |
| Tipul rezolutiei | 4K |
| Frecvenra ecranului | 120 Hz |
| Seria | PlayStation 5 Slim |
| Tip de memorie RAM | GDDR6 |
| Capacitatea totala a memoriei | 1 TB |
| Tip de memorie | SSD |
| Standarte Wi-Fi | 802.11ax |
| HDMI | 1 |
| USB Type-A | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Numarul de gamepad-uri | 1 |
| Joc inclus | Voucher bundle Fortnite Cobalt Star |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă