
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | OXYGEN |
| Tipul | Universala |
| Culoare | Negru-maro |
| Termen garantie, luni | 12 |
| Compozitie | Metal, Plastic |
| Grupa | Complex multifuctional |
| Greutate aparat, kg | 125 |
| Sarcina | 89 kg |
| Grupuri de muschi | Piept, spate, umere, abdomen, picioare |
| Greutatea setului de placi | 66 kg (14x4.5 kg + 3 kg) |
| Tipul setului de placi | 1 stiva cu 15 placi de greutate din plastic |
| Cablu | Din otel acoperite cu nylon |
| Greutatea maximala a utilizatorului, kg | 150 |
| Modelul | HUNTER |
| Tara de origine | China |
| Dimensiuni aparat (L*L*I), cm | 186*104*214 |
| Carcasa | Rezistenta vopsita cu un singur strat (50x50 mm) |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă