
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Tipul
Ciocan rotopercutor
Regimuri de functionare
Gaurire, Gaurire cu percutie
Puterea
pina la 900 W
Energie de percutie (EPTA)
pina la 3 J
Diam. de gaurire in beton, max
Pina la 28 mm
| Marca comerciala | Skil |
| Greutate, kg | 2.6 |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | 750W, F0151758AD |
| Tara de productie | Germania |
| Tipul | Ciocan rotopercutor |
| Puterea | pina la 900 W |
| Puterea, W | 750 |
| Revers | Nu |
| Numar percutii la turatia la mersul in gol, percutii/min | 5900 |
| Energie de percutie (EPTA), J | 2 |
| Cuplaj de suprasarcina | Nu |
| Energie de percutie (EPTA) | pina la 3 J |
| Tip de alimentare | 220-230 V |
| Culoare | Negru |
| Turatie la mersul in gol, rot/min | 0 - 1100 |
| Regulatorul electronic de vitezei | Nu |
| Sistema Vibration-Control | Da |
| Diam. de gaurire in lemn, mm | 40 |
| Diam. de gaurire in otel, mm | 13 |
| Limitator de reglare a adancimii | Da |
| Mаner suplimentar | Nu |
| Mandrina interschimbabila SDS-plus | Nu |
| Mandrina adaugatoare intershimbabila | Da |
| Regimuri de functionare | Gaurire, Gaurire cu percutie |
| Tipul sisteme de prindere | SDS-plus |
| Diam. de gaurire in beton, mm | 24 |
| Diam. de gaurire in beton, max | Pina la 28 mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă