
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
1x7
Dimensiunea cadrului
24
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
Constructie pliabila
0
Diametru roti
24
| Marca comerciala | Giant |
| Greutate, kg | 14 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | Bell, kickstand |
| Model | XtC Jr Disc 24 |
| Specificul | Lipseste |
| Culoare | Bej |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 24 |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | 7-12 ani |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Diametru roti | 24 |
| Numarul de viteze | 1x7 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | XtC Jr Disc 24 Faded Beige |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano REVOSHIFT, 1x7 |
| Frana fata | mechanical disc [F]160mm |
| Frana spate | mechanical disc [R]140mm rotors |
| Furca | Giant Sport, alloy, 31.8mm |
| Amortizator spate | Nu |
| Jante | Giant Kids 24, alloy |
| Carucioare | semi-cartridge |
| Bucse | nutted, 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant Junior Sport 24x2.1, 22 tpi |
| Tija de sa | Alloy, single-bolt, 27.2x300mm |
| Sa | Giant Jr. Sports |
| Manere de frina | Shimano Deore BL-MT200 |
| Manere | Giant Junior |
| Tija | Forged alloy Ahead, 8-degree |
| Ghidon | Giant Connect Trail, 31.8mm 780mm (29) |
| Pedale | platform |
| Lant | KMC HV500 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă