
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
Da
Diametru roti
16
Dimensiunea cadrului
16
Material cadru
ALUXX
| Marca comerciala | Giant |
| Greutate, kg | 12 |
| Garantie, luni | 24 |
| Suplimentar | training wheels, bell, protective pad |
| Model | Animator F/W |
| Tipul | Bicicleta p/u copii |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 16 |
| Dimensiunea cadrului | 16 |
| Material cadru | ALUXX |
| Virsta, ani | 2-6 ani |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | Da |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Animator F/W 16 Blue Ashes |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Furca | High-tensile steel |
| Jante | Giant Kids 16, alloy |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | nutted, 20h |
| Spite | 14g |
| Anvelope | Innova IA-2094, 16x2.25 |
| Tija de sa | alloy, 25.4x200mm |
| Sa | Giant Kids |
| Manere | cork tape with gel |
| Tija | 80mm (29) |
| Tija de legatura | M/L:172.5mm |
| Ghidon | Giant Kids, middle high, 520mm width |
| Pedale | platform |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă