
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
Da
Diametru roti
16
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Animator F/W |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 16 |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | 2-6 ani |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | Da |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Animator F/W 16 Concrete |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | High-tensile steel |
| Sonerie | Da |
| Jante | Giant Kids 16, alloy |
| Carucioare | loose ball |
| Bucse | nutted, 20h with 74mm O.L.D |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova IA-2094, 16x2.25 |
| Tija de sa | alloy, 25.4x200mm |
| Sa | Giant Kids |
| Tija de legatura | high-tensile steel, 28t, 89mm |
| Ghidon | Giant Kids, 75mm rise, 520mm width |
| Pedale | platform |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă