
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Greutate, kg
9.7
Culoare
Gri
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
56
Diametru roti
28
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 9.7 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | EMONDA ALR 5 |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 56 |
| Material cadru | Ultralight 300 Series Alpha Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 2x12 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | EMONDA ALR 5 56 GY-BK |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano 105 R7100, braze-on, down swing |
| Schimbator spate | Shimano 105 R7100, 36T max cog |
| Manete | Shimano 105 R7120, 12-speed |
| Frana fata | Shimano 105 hydraulic disc |
| Frana spate | Shimano 105 hydraulic disc |
| Furca | Emonda ALR full carbon, tapered carbon steerer, internal brake routing, flat mount disc, 12x100mm thru axle |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Paradigm SL, Tubeless Ready, 24-hole, 21 mm width, Presta valve |
| Carucioare | Praxis, T47 threaded, internal bearing |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager R1 Hard-Case Lite, wire bead, 60 tpi, 700x28 mm |
| Tija de sa | Bontrager Comp, 6061 alloy, 27.2 mm, 8 mm offset, 330 mm length |
| Sa | Verse Short Comp, steel rails, 145 mm width |
| Manere | Bontrager Supertack Perf tape |
| Tija de legatura | Shimano 105 R7100, 50/34, 172.5 mm length |
| Ghidon | Bontrager Comp, alloy, 31.8 mm, 80 mm reach, 121 mm drop, 42 cm control width, 46 cm drop width |
| Caseta | Shimano 105 7101, 11-34, 12-speed |
| Lant | Shimano SLX M7100, 12-speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă