
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Greutate, kg
10.35
Culoare
Albastru
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
58
Diametru roti
28
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 10.35 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | DOMANE AL 4 Gen 4 |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 58 |
| Material cadru | 100 Series Alpha Aluminium |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Diametru roti | 28 |
| Numarul de viteze | 2x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | DOMANE AL 4 58 BL |
| Materialul jantei | Aluminiu |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Tiagra 4700, 31.8 mm clamp |
| Schimbator spate | Shimano Tiagra 4700, long cage, 34T max cog |
| Manete | Shimano Tiagra R4720, 10-speed |
| Frana fata | Shimano Tiagra hydraulic disc |
| Frana spate | Shimano Tiagra hydraulic disc |
| Furca | Domane AL carbon, tapered alloy steerer, internal brake routing, fender mounts, flat mount disc, 12x100mm thru axle |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Bontrager Paradigm SL, Tubeless Ready, 24-hole, 21 mm width, Presta valve |
| Carucioare | Shimano RS501 BSA |
| Bucse | Hub front Formula RX-512 alloy, 6-bolt, 100x12 mm thru axle Hub rear Formula RX-142 alloy, 6-bolt, Shimano 11-speed freehub, 142x12 mm thru axle |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager R1 Hard-Case Lite, wire bead, 60 tpi, 700x32 cm |
| Tija de sa | Bontrager Comp, 6061 alloy, 27.2 mm, 8 mm offset, 330 mm length |
| Sa | Verse Short, steel rails, 145 mm width |
| Manere | Bontrager Supertack Perf tape |
| Tija | Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 100 mm length |
| Tija de legatura | Shimano Tiagra 4700, 50/34, 175 mm length |
| Ghidon | Bontrager Comp, alloy, 31.8 mm, 80 mm reach, 121 mm drop, 44 cm control width, 48 cm drops width |
| Caseta | Shimano 10-speed, 11-32T |
| Lant | Shimano Tiagra HG54, 10-speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă