
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Greutate, kg
10.76
Culoare
Negru
Gender
Barbati
Dimensiunea cadrului
54
Diametru roti
27.5
| Marca comerciala | Trek |
| Greutate, kg | 10.76 |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Domane AL 2 Disc |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | 54 |
| Material cadru | 100 Series Alpha Aluminium, tapered head tube, internal routing, mudguard mounts, DuoTrap S-compatible, flat-mount disc, 142x12 mm thru axle |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Diametru roti | 27.5 |
| Numarul de viteze | 2x8 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Domane AL 2 Disc Trek Black |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Claris R2000, 31.8 mm clamp |
| Schimbator spate | Shimano Claris R2000, medium cage, 34T max cog |
| Manete | Shimano Claris ST-R2000, 8 speed |
| Frana fata | Tektro C550 mechanical disc brake, dual piston, flat-mount, 160 mm rotor |
| Frana spate | Tektro C550 mechanical disc brake, dual piston, flat-mount, 160 mm rotor |
| Furca | Domane AL carbon, tapered alloy steerer, internal brake routing, fender mounts, flat mount disc, 12x100mm thru axle |
| Jante | Bontrager Affinity Disc, Tubeless Ready, 24-hole, 21 mm width, Presta valve |
| Spite | 14 g stainless steel, black |
| Anvelope | Bontrager R1 Hard-Case Lite, wire bead, 60 tpi, 700x32 cm |
| Tija de sa | Bontrager Comp, 6061 alloy, 27.2 mm, 8 mm offset, 330 mm length |
| Sa | Bontrager Verse Comp, steel rails, 145 mm width |
| Tija | Bontrager Elite, 31.8 mm, Blendr-compatible, 7-degree, 90 mm length |
| Tija de legatura | Shimano RS200, 50/34 (compact), 170 mm length |
| Pedale | Trek Black |
| Caseta | Shimano HG31, CS-HG31, 11-32, 8 speed |
| Lant | Shimano Sora HG71, 8 speed |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă