
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Oranj
Gender
Barbati
Diametru roti
700x
Dimensiunea cadrului
M-L
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | TCR Advanced 1 Disc-PC |
| Culoare | Oranj |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700x |
| Dimensiunea cadrului | M-L |
| Material cadru | Advanced-Grade Composite, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Numarul de viteze | 2x11 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | TCR Advanced 1 Disc-PC ML Amber Glow |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Ultegra |
| Schimbator spate | Shimano Ultegra |
| Frana fata | Shimano Ultegra hydraulic |
| Frana spate | Shimano Ultegra hydraulic |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | Giant P-R2 Disc wheelset, 12mm thru-axle |
| Spite | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), folding |
| Tija de sa | Giant Variant, composite, -5/+15mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano Ultegra hydraulic |
| Manere | Stratus Lite 2.0 |
| Tija | Giant Contact |
| Tija de legatura | Shimano Ultegra, 36/52 |
| Ghidon | Giant Contact |
| Caseta | Shimano Ultegra, 11-speed, 11x30 |
| Lant | KMC X11EL-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă