
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Gri
Gender
Barbati
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
M
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Defy Advanced 1 |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | Advanced-Grade Composite, disc |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Numarul de viteze | 2x11 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Defy Advanced 1 M Carbon/Starry Night |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Ultegra |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX810 |
| Manete | Shimano Ultegra |
| Frana fata | Shimano Ultegra hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm |
| Frana spate | Shimano Ultegra hydraulic, Giant MPH rotors [R]140mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | Giant P-R2 Disc wheelset, 12mm thru-axle |
| Spite | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant Gavia Fondo 1, tubeless, 700x32c (33.5mm), folding |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, composite, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano Ultegra hydraulic |
| Manere | Stratus Lite 3.0 |
| Tija | Giant Contact XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm |
| Tija de legatura | Shimano FC-RS510, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | Giant Contact SL D-Fuse XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm |
| Caseta | Shimano Ultegra, 11x34 |
| Lant | KMC X11EL-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă