
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Negru
Gender
Barbati
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
M
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Contend SL 1 Disc |
| Culoare | Negru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, disc |
| Virsta, ani | Adulti |
| Tipul | Bicicleta sosea |
| Numarul de viteze | 2x11 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Contend SL 1 Disc M Black |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano 105 |
| Schimbator spate | Shimano 105 GS |
| Manete | Shimano 105 |
| Frana fata | Shimano 105 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm |
| Frana spate | Shimano 105 hydraulic, Giant MPH rotors [R]140mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Carucioare | Shimano, press fit |
| Bucse | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Spite | Giant P-R2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant Gavia Fondo 2, tubeless, 700x28c (30mm) |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, composite, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano 105 |
| Manere | Velo cork tape with gel |
| Tija | Giant Contact XS:80mm, S:90mm, M:100mm, M/L:110mm, L:110mm, XL:110mm |
| Tija de legatura | Shimano FC-RS510, 34/50 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | Giant Connect XS:40cm, S:40cm, M:42cm, M/L:42cm, L:44cm, XL:44cm |
| Pedale | Platform pedal |
| Caseta | Shimano 105, 11x34 |
| Lant | KMC X11EL-1 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă