
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Fathom 29 2 |
| Tipul | Bicicleta profesional |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | S |
| Material cadru | ALUXX SL-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Fathom 29 2 S Blue Ashes |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Deore M-5120 |
| Manete | Shimano Deore M-4100, 1x10 |
| Frana fata | Tektro HDM 275, hydraulic, Tektro rotors 180mm |
| Frana spate | Tektro HDM 275, hydraulic, Tektro rotors 180mm |
| Furca | Giant Crest 34 RCL, 130mm, 44mm offset, Boost 15x110 |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant AM 29 tubeless ready sleeve-joint rim, 30mm inner width |
| Carucioare | Praxis, press fit |
| Bucse | alloy, sealed |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | [F] Maxxis Minion DHF, 29x2.5 WT, EXO/TR [R] Maxxis Aggressor, 29x2.5 WT, foldable, EXO/T |
| Tija de sa | Giant Contact Switch dropper, remote S: 125mm travel / 30.9 x 395mm |
| Sa | Giant Romero |
| Manere de frina | Tektro HDM 275 |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Contact SL 35 S:40mm |
| Tija de legatura | Praxis Cadet M24, 30t S:165mm |
| Ghidon | Giant Contact TR35, 780x35mm |
| Pedale | platform [GC,GT] |
| Caseta | Shimano Deore M4100, 11x46 |
| Lant | KMC X10 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă