
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Fathom 29 1 |
| Tipul | Bicicleta profesional |
| Culoare | Maro |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Dimensiunea cadrului | L |
| Material cadru | ALUXX SL-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Diametru roti | 29 |
| Numarul de viteze | 1x12 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Fathom 29 1 L Amber Glow |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | SRAM NX Eagle |
| Manete | SRAM SX Eagle, 1x12 |
| Frana fata | Shimano BR-MT420/410, hydraulic, Shimano RT-26 rotors 180mm |
| Frana spate | Shimano BR-MT420/410, hydraulic, Shimano RT-26 rotors 180mm |
| Furca | Giant Crest 34 SL RCL, 130mm, 44mm offset, Boost 15x110 |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant AM 29 tubeless ready sleeve-joint rim, 30mm inner width |
| Carucioare | SRAM DUB, press fit |
| Bucse | alloy, sealed |
| Spite | Stainless |
| Anvelope | [F] Maxxis Minion DHF, 29x2.5 WT, EXO/TR[R] Maxxis Aggressor, 29x2.5 WT, foldable, EXO/T |
| Tija de sa | Giant Contact Switch dropper, remote L: 150mm travel / 30.9 x 440mm |
| Sa | Giant Romero |
| Manere de frina | Shimano BR-MT401 |
| Manere | Giant Sole-O |
| Tija | Giant Contact SL 35 S:40mm, M:40mm, L:50mm, XL:50mm |
| Tija de legatura | SRAM SX Eagle, 30t S:165mm, M:170mm, L:170mm, XL:170mm |
| Ghidon | Giant Contact TR35, 780x35mm |
| Pedale | platform [GC,GT] |
| Caseta | SRAM SX Eagle, 11x50 |
| Lant | SRAM SX Eagle |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă