
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Numarul de viteze
7
Diametru roti
20
Material cadru
ALUXX-Grade Aluminum
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | XtC Jr Lite |
| Tipul | Bicicleta p/u copii |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 20 |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | 8-10 |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 7 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | XTC Jr Lite |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Schimbator spate | Shimano REVOSHIFT |
| Manete | Shimano Tourney, twist 7 speed |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | High-tensile steel |
| Jante | Giant Kids 20, alloy |
| Carucioare | semi-cartridge |
| Bucse | nutted, 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant Junior Sport, 20x2.1 |
| Tija de sa | alloy, 27.2x250mm |
| Sa | Giant Jr. Sports |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | Giant Junior |
| Tija | steel, quill |
| Tija de legatura | 32t, 127mm |
| Ghidon | Giant Jr MTB, Low 25.4mm |
| Pedale | platform |
| Tara de origine | Taiwan |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă