
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | XtC Jr |
| Tipul | Bicicleta p/u copii |
| Culoare | Gri |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 20 |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 1x7 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | XtC Jr 20 Good Gray |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Schimbator spate | Shimano Tourney |
| Manete | Shimano REVOSHIFT, 1x7 |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | HL steel, 50mm |
| Sonerie | Da |
| Suport | Da |
| Jante | Giant Kids 20, alloy |
| Carucioare | semi-cartridge |
| Bucse | nutted, 28h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Giant Junior Sport, 20x2.1, 22 tpi |
| Tija de sa | alloy, 27.2mm |
| Sa | Giant Jr. Sports |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | Giant Junior |
| Tija | Forged alloy Ahead, 8-degree |
| Tija de legatura | alloy, 32t, 127mm |
| Ghidon | Giant Sport, alloy, 31.8mm |
| Pedale | platform |
| Tara de origine | China |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă