
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | ARX |
| Culoare | Roşu |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta pentru copii |
| Virsta, ani | 13-16 |
| Diametru roti | 26 |
| Numarul de viteze | 8 |
| Tara de origine | Taiwan |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Shimano Altus |
| Manete | Shimano Altus |
| Frana fata | Alloy Linear Pull |
| Frana spate | Alloy Linear Pull |
| Furca | Alloy |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Nu |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant Kids 26, alloy |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | alloy, F 24h QR, R 24h QR |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova IB-3010, 20x1.5 |
| Tija de sa | alloy, 27.2mm |
| Sa | Selle Royal Vivo Jr. |
| Manere de frina | alloy, junior MTB |
| Manere | N/A |
| Tija | forged, alloy, 25.4x60mm |
| Tija de legatura | alloy, forged, three-piece, 34t, 140mm |
| Ghidon | Giant Youth, 540mm width |
| Pedale | platform |
| Caseta | Shimano HG31, 11x34 |
| Lant | KMC Z8 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă