
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Culoare
Albastru
Gender
Barbati
Diametru roti
700x
Dimensiunea cadrului
M
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 24 |
| Model | Revolt 2 |
| Tipul | Bicicleta de pietris |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700x |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum, 12x142mm thru-axle, disc, flip chip dropout |
| Virsta, ani | Adulti |
| Numarul de viteze | 2x9 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Revolt 2 M Sapphire |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Sora |
| Schimbator spate | Shimano Sora, long cage |
| Manete | Shimano Sora, 2x9 |
| Frana fata | Tektro MD-C550 mechanical, Giant MPH rotors 160mm |
| Frana spate | Tektro MD-C550 mechanical, Giant MPH rotors 160mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Carucioare | cartridge |
| Bucse | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Spite | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant CrossCut AT 2, 700x38c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano Sora |
| Manere | cork tape with gel |
| Tija | Giant Contact, 8-degree XS:50mm, S:60mm, M:70mm, M/L:80mm, L:80mm, XL:90mm |
| Tija de legatura | FSA Vero Pro, 32/48 XS:170mm, S:170mm, M:172.5mm, M/L:172.5mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | Giant Contact XR Ergo-Control, 31.8mm XS:42cm, S:42cm, M:44cm, M/L:44cm, L:46cm, XL:46cm |
| Pedale | N/A |
| Caseta | Shimano HG400, 11x34 |
| Lant | KMC X9 with Missing Link |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă