
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Albastru
Gender
Barbati
Diametru roti
700x
Dimensiunea cadrului
XL
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Revolt 1 |
| Tipul | Bicicleta de pietris |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700x |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Virsta, ani | Adulti |
| Numarul de viteze | 2x10 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Revolt 1 XL Deep Lake |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator fata | Shimano Tiagra |
| Schimbator spate | Shimano GRX RX-400 |
| Manete | Shimano GRX RX-400, 2x10 |
| Frana fata | Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm |
| Frana spate | Shimano GRX RX-400 hydraulic, Giant MPH rotors 160mm |
| Furca | Advanced-Grade Composite, full-composite OverDrive steerer, 12mm thru-axle, disc |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Nu |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Nu |
| Jante | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Carucioare | FSA Mega EXA, press fit |
| Bucse | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Spite | Giant S-X2 Disc wheelset |
| Anvelope | Giant CrossCut AT 2, 700x38c, tubeless |
| Tija de sa | Giant D-Fuse, alloy, 14mm offset |
| Sa | Giant Approach |
| Manere de frina | Shimano GRX RX-400 hydraulic |
| Manere | cork tape with gel |
| Tija | Giant Contact, 8-degree XL:90mm |
| Tija de legatura | FSA Omega Adventure, 32/48 XL:175mm |
| Ghidon | Giant Contact XR D-Fuse, 31.8mmXL:46cm |
| Caseta | Shimano HG500, 11x34 |
| Lant | KMC X10 with Missing Link |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă