Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Greutate, kg
8.7
Culoare
Albastru
Gender
Unisex
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
XL
| luni | lei pe lună |
|---|---|
| 48 | 22 596 |
| 36 | 22 978 |
| 24 | 23 742 |
| 18 | 24 506 |
| 12 | 27 408 |
| 10 | 28 325 |
| 8 | 29 700 |
| 6 | 31 992 |
| 4 | 36 575 |
Credit
22 596 lei x 48 luni
Noi, echipa rețelei de magazine BOMBA, apreciem încrederea cumpărătorilor noștri. În fiecare zi lucrăm pentru ca informațiile despre produse și servicii prezentate pe site să fie cât mai complete, obiective și actuale. Scopul nostru este să vă oferim informații veridice, astfel încât să puteți lua cea mai bună decizie de cumpărare.
Totuși, în ciuda verificării constante, BOMBA nu poate garanta acuratețea absolută a tuturor datelor publicate pe site, din cauza posibilelor erori tehnice sau defecțiuni. De asemenea, nu ne asumăm responsabilitatea pentru conținutul și actualitatea informațiilor din sursele externe către care pot exista linkuri pe site-ul nostru.
BOMBA își rezervă dreptul de a modifica unilateral și fără notificare prealabilă descrierile, caracteristicile și proprietățile de consum ale produselor. Imaginile prezentate pe site sunt simulate și servesc exclusiv în scop ilustrativ. Informațiile generale despre produse sunt furnizate doar în scop informativ.
Prețurile produselor, precum și condițiile de acordare a reducerilor, cadourilor, ratelor și creditării pot fi modificate de compania BOMBA în mod unilateral și fără notificare prealabilă.
Echipa noastră verifică și actualizează regulat informațiile de pe site pentru a identifica și corecta la timp eventualele erori, în cel mai scurt timp rezonabil.
| Marca comerciala | CUBE |
| Greutate, kg | 8.7 |
| Model | Nuroad C:62 Pro |
| Tipul | Bicicleta de pietris |
| Culoare | Albastru |
| Gender | Unisex |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | XL |
| Material cadru | C:62® Advanced Twin Mold Technology |
| Virsta, ani | Adulti |
| Caseta | Nu |
| Numarul de viteze | 2x12 |
| Lant | Nu |
| Denumire model | Nuroad C:62 Pro Swimmingpool/Black |
| Schimbator fata | Shimano GRX FD-RX820-F |
| Schimbator spate | Shimano GRX RD-RX820, 12-Speed |
| Manete | Shimano GRX ST-RX820 |
| Frana fata | Shimano GRX BR-RX820, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Frana spate | Shimano GRX BR-RX820, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160) |
| Furca | CUBE C:62® Technology, 1 1/8 - 1 1/2in Tapered, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc, Internal Light Cable Option, 12x100mm |
| Jante | Newmen Advanced G.34, 21/21 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Carucioare | Shimano SM-BB71-41B, 86mm Pressfit |
| Anvelope | Schwalbe G-One R Pro, TLR, 45-622 |
| Tija de sa | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Sa | ACID Nuance Pro |
| Manere de frina | Shimano GRX ST-RX820 |
| Manere | ACID Bartape CC 3.0 |
| Tija | CUBE CIS Stem w/ Cable Routing, FPI-Link |
| Tija de legatura | Shimano GRX FC-RX820, 48x31T |
| Ghidon | Newmen Advanced Gravel Bar 318, Carbon, 31.8mm |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă