
Înregistrează-te
sau intră în cont
și primește 1000 lei
Nu este în stoc
Culoare
Verde
Gender
Barbati
Diametru roti
700C
Dimensiunea cadrului
M
| Marca comerciala | Giant |
| Garantie, luni | 12 |
| Model | Cypress 3 City |
| Culoare | Verde |
| Gender | Barbati |
| Grupa | Bicicleta |
| Diametru roti | 700C |
| Dimensiunea cadrului | M |
| Material cadru | ALUXX-Grade Aluminum |
| Tipul | Bicicleta de oras |
| Numarul de viteze | 1x8 |
| Tara de origine | China |
| Denumire model | Cypress 3 City M Phantom Green |
| Materialul jantei | ALUXX |
| Constructie pliabila | Nu |
| Schimbator spate | Microshift Acolyte |
| Manete | microSHIFT Acolyte, 1x8 |
| Frana fata | Tektro mechanical [F]160mm |
| Frana spate | Tektro, Mechanical disc, 160mm |
| Furca | high-tensile steel, rack mount |
| Amortizator spate | Nu |
| Portbagaj | Da |
| Sonerie | Da |
| Pompa | Nu |
| Cos | Nu |
| Suport | Da |
| Jante | Giant double wall aluminum |
| Carucioare | sealed cartridge |
| Bucse | alloy, 32h |
| Spite | stainless, 14g |
| Anvelope | Innova Multi Purpose Hybrid, 700x45c |
| Tija de sa | Giant Sport, 30.9mm S:300mm, M:300mm, L:350mm, XL:350mm |
| Sa | Selle Royal Vivo Comfort |
| Manere de frina | alloy |
| Manere | Giant Ergo |
| Tija | alloy, quill, 40-degree, 25.4mm S:85mm, M:85m, L:105mm, XL:105mm |
| Tija de legatura | forged alloy, 38t S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm |
| Ghidon | alloy, mid-rise, 25.4mm S:64cm, M:64cm, L:68cm, XL:68cm |
| Pedale | fitness platform |
| Caseta | microSHIFT Acolyte, 12x42 |
| Lant | KMC Z8.3 |
Ai ceva de spus?
Evaluează produsul, experiența ta va fi utilă